czwartek, 26 czerwca 2014

Filmy, które mogą zmienić Twoje życie cz.2

  Hej

 

Tym razem seria motywujących filmów, które dadzą Ci ''kopa'' do robienia rzeczy na jakie masz tylko ochotę :)1. Nietykalni   

 

Film opowiada o dwóch facetach, którzy dopełniają siebie nawzajem. Philippe to bogaty, sparaliżowany arystokrata, który stracił sens życia. Postanawia on zatrudnić pomoc domową. Wybiera młodego chłopaka z przedmieścia - Drissa, który właśnie wyszedł z więzienia. Jest to człowiek, który zdecydowanie najmniej nadaje się na to stanowisko. Nie ma on bladego pojęcia jak opiekować się ludźmi, za to trzyma mu się humor i zapał do pracy. Zderzenie dwóch światów daje początek zwariowanej przyjaźni oraz czyni ich nietykalnymi! Warto go obejrzeć, gdy chcecie poprawić humor i nabrać siły do robienia szalonych rzeczy :)


 

2. Wilk z Wall Street

Komedia zrealizowana z rozmachem i poczuciem humoru, a jednak gorzka opowieść o człowieku, który zawsze chciał więcej, a dostał to na co zasłużył. W jednych ten film budzi odrazę, a w innych zapala iskierkę na osiąganie zamierzonych celów. Mi osobiście bardzo się spodobał. Zobaczyłem tam człowieka, który brał to co chciał oraz motywował do tego innych. Polecam go obejrzeć z przymrużeniem oka ;)


http://1.fwcdn.pl/po/65/97/426597/7586610.3.jpg


3. Slumdog

 Nic w naszym życiu nie dzieje się bez przyczyny, każdy dzień, każde nawet błache wydarzenie w naszym życiu jest lekcją, dużo bardziej wartościową niż lata studiów. Jamal pochodzi ze slumsów. Los sprawił, że udało mu się wziąć udział w hinduskiej wersji "Milionerów". Od wygranej dzieli go jedno pytanie. Zanim na nie odpowie, zostanie aresztowany przez policję i poddany okrutnemu przesłuchaniu. Funkcjonariusze chcą wiedzieć, jak tak młody człowiek może mieć tak obszerną wiedzę. Jamal postanawia opowiedzieć historię swojego dzieciństwa, przemocy oraz miłości swojego życia. Jego szkołą była ulica, która nauczyła go jak przetrwać w otaczającym go świecie.


 


4. Sekretne życie Waltera Mitty

Bohaterem tej komedii jest Walter Mitty, pracownik Time'a zajmujący się wywoływaniem zdjęć, mieszkający razem z nadopiekuńczą matką, który lubi wyobrażać siebie jako herosa, doświadczającego mnóstwa niebezpiecznych przygód. Wyśmiewany przez kolegów często odlatuje w krainę wyobraźni, gdzie wszystko idzie po jego myśli. Kiedy zdjęcie na okładkę ostatniego wydania czasopisma znika, jego dalsza kariera staje pod znakiem zapytania. Gdy Walter wyrusza w podróż na koniec świata, aby znaleźć kompletnie nieuchwytnego fotografa i odzyskać owo zdjęcie, nie wie, że wyrusza w podróż, by odnaleźć samego siebie.
 5. Jestem na tak

  W filmie ”Jestem na tak” w rolę Carla Allena- mężczyzny, który na wszystko odpowiada „nie” wciela się Jim Carrey. Carl postanawia wziąć udział w programie samodoskonalenia się, który polega na mówieniu wszystkim i wszystkiemu „tak”. Magiczne słowo zmienia życie Allena - dostaje awans w pracy oraz otwiera mu drogę do nowego romansu. Jednak akceptowanie każdej możliwości przekonuje go, że co za dużo to niezdrowo.


Źródło:
zalukaj.pl 


A Waszym zdaniem, który film jest najbardziej motywujący?
Piszcie w komentarzach :)


Pozdrawiam,
Dejw

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz